Schowek

Elektromonter ,automatyk
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Branża: Budownictwo, Elektronika - Elektrotechnika, Instalacje - Utrzymanie - Serwis
  • Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019
  • Oferta ważna do: 11.05.2019

Opis firmy

Firma wykonuje instalacje elektryczne i automatykę przemysłową  .

Opis stanowiska

Praca polega na wykonywaniu instalacji zasilania i sterowania maszynami .Montażu tras kablowych .Montaż instalacji oświetleniowych i instalacji mieszkaniowych .

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie w o specjalności elektrycznej lub podobnej .Ogólna sprawność fizyczna pozwalająca na prace powyżej 3 m .Uprawnienia SEP.

Oferujemy

Oferujemy pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku .Prace w nadgodzinach lub w dni wolne sporadyczne .

Praca na terenie dużego zakładu produkcyjnego w firmie podwykonawczej.Praca w Katowicach .Codzienny przewóz na tracie Jerzmanowice (Małopolska ) -Olkusz -Katowice.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.