Schowek

Magister Farmacji Bolesławiec
  • Miejsce pracy: Bolesławiec
  • Branża: Farmaceutyka - Biotechnologia
  • Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019
  • Oferta ważna do: 05.09.2019

Opis firmy

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/05/19/BLS, Lokalizacja: Bolesławiec

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.

Oferujemy

  • Pracę w swobodnej atmosferze ze wsparciem zespołu.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premię.
  • Pakiet benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.