Schowek

Recepcjonista/Recepcjonistka
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Branża: Obsługa klienta - Call Centre, Usługi
  • Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019
  • Oferta ważna do: 29.08.2019

Opis firmy

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno - pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika recepcji w poradni w Warszawie (Mokotów, Bródno).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- kompleksową organizację i prowadzenie biura,

- przyjmowanie i obsługę klientów,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania

- gotowość podjęcia pracy od zaraz

- nienaganna aparycja,

- bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,

- dobra obsługa komputera

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- zaangażowanie i sumienność,

- kreatywność i otwartość.

- znajomość język angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

- Pracę w systemie popołudniowym (pon-pt),

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.