Schowek

Asystentka Stomatologiczna
  • Miejsce pracy: Słupsk
  • Branża: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021
  • Oferta ważna do: 20.03.2021

Opis firmy

Kancelaria Prawno - Finansowa PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662 Kancelaria pomaga w pozyskiwaniu pracowników dla współpracujących z nami firm.

Opis stanowiska

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejsce wykonywania pracy: Słupsk

Główne  zadania :

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • Opieka nad pacjentem,
  • Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza,
  • Sterylizację narzędzi i materiałów,

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – kierunkowe- Asystentka stomatologiczna, Higienistka
  • Dyplom ukończenia szkoły dla asystentek lub higienistek stomatologicznych,
  • Doświadczenie w pracy przy asystowaniu przy zabiegach chirurgiczno-protetycznych- mile widziane,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w formie  umowy o pracę, zlecenie lub samozatrudnienia,
  • Pracę zmianową od poniedziałku do soboty  (Klinika czynna od  9.00-19.00),
  • Możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę,
  • Interesującą pracę w gabinetach o wysokim standardzie usług,
  • Możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach,
  • Pracę w gabinecie przy pacjencie,
  • Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne,
  • Pracę zgodną z obowiązującymi procedurami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa,
  • Współpracę z innymi specjalistami,
  • Rozwój i możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Asystentka Stomatologiczna lub kontakt telefoniczny: 516569300 od pon.-piątku w godzinach 07.30-14.30
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pozdrawia
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 35/2

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.