Schowek

LEKARZ STOMATOLOG
  • Miejsce pracy: Słupsk
  • Branża: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021
  • Oferta ważna do: 20.03.2021

Opis firmy

Kancelaria Prawno - Finansowa PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662 Kancelaria pomaga w pozyskiwaniu pracowników dla współpracujących z nami firm.

Opis stanowiska

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: LEKARZ STOMATOLOG

Miejsce wykonywania pracy: SŁUPSK

Zakres obowiązków:

- diagnostyka oraz leczenie chorób jamy ustnej, przyzębia oraz zębów,
- kompletna opieka nad pacjentami

Wymagania

Wymagania:,

- wykształcenie kierunkowe – dyplom lekarza dentysty,
- prawo wykonywania zawodu,
- znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziane,
- doświadczenie zawodowe oraz umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej,
- realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami,
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- pracę jednozmianową  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00,
- pracę z zespołem specjalistów,
- narzędzia niezbędne do prac
- gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny,
- wysokiej jakości materiały stomatologiczne,
- pracę zgodną z obowiązującymi procedurami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa,
- pracę na 4 ręce – wykwalifikowany zespól asystentek i higienistek stomatologicznych,
- grafik pracy dopasowany indywidualnie do możliwości lekarza stomatologa,
- współpracę z innymi specjalistami,
- możliwość konsultacji oraz wymiany doświadczeń,
- dowolną formę współpracy,
- wsparcie ze strony Kierownika placówki,
- rozwój i możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.