Schowek

Opiekun Osoby Starszej W Anglii
  • Miejsce pracy: leeds
  • Branża: Finanse - Bankowość - Kredyty, Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018
  • Oferta ważna do: 11.05.2024

Opis firmy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy za granicą

Opis stanowiska

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
- jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
- ma doświadczenie w opiece nad inną osobą
- zna język angielski w stopniu dobrym
- chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent)  opieka 24h na dobę- (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £402 - £500 za tydzień

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Klient zapewnia:  pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Live In Anglia

Wymagania

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- doświadczenie w opiece

Oferujemy

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.