Schowek

Sekretarka
  • Miejsce pracy: Wrocław-Fabryczna
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018
  • Oferta ważna do: 30.12.2018

Opis firmy

Powstały we Wrocławiu w 2008 roku dostarcza rozwiązania zaopatrujące współczesną technologię dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych.

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,

  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,

  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,

  • stała współpraca z naszymi kontrahentami

  • inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy biurowej

  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,

  • samodzielności w pracy,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,

  • znajomość obsługi sprzętu biurowego

  • punktualności i odpowiedzialności

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Z naszej strony oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • stałe godziny pracy od 8-16 od pn-pt

  • miłą atmosferę

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.