Schowek

Technik Utrzymania Ruchu
  • Miejsce pracy: Kleszczów
  • Branża: Produkcja
  • Ostatnia aktualizacja: 07.02.2024
  • Oferta ważna do: 10.05.2024

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie  przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych;

2. Administrator nie ma  obowiązku powoływania inspektora danych osobowych;

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;

4. podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z  Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

5. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.

8. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
– Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
– Usuwanie bieżących awarii i usterek.
– Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych według obowiązującego harmonogramu.
– Współpraca z innymi działami w celu poprawy wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych.
– Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie techniczne.
– Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych.
– Bardzo dobra znajomość elektryki maszynowej/przemysłowej.
– Podstawowa wiedza z zakresu układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.
– Uprawnienia SEP do 1kV.
– Prawo jazdy kategorii B.
– Umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, samodzielność,  dobra organizacja pracy.
– Mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę, uprawnienia do spawania.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Praca w oparciu o umowę o pracę.
– Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.
– Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowania do wyjazdów, dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne, dofinansowania do wypoczynku, paczki świąteczne).
– Możliwość zdobycia uprawnień i wiedzy technicznej.
– Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe.
– Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Stabilne warunki zatrudnienia.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.