Schowek

Mechanik maszyn budowlanych
  • Miejsce pracy: Rogowiec
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 12.03.2024
  • Oferta ważna do: 10.05.2024

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
– Naprawy bieżące maszyn i urządzeń budowlanych.
– Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń budowlanych.
– Wykrywanie usterek oraz bieżących awarii maszyn.
– Nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie minimum zawodowe.
– Dyspozycyjność – praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
– Znajomość podstaw budowy i naprawy maszyn budowlanych.
– Znajomość podstaw budowy i naprawy układów hydrauliki siłowej w maszynach budowlanych.
– Mile widziana umiejętność naprawy pojazdów samochodowych typu „bus”.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Praca w oparciu o umowę o pracę.
– Informacja o wynagrodzeniu przekazywana jest po wysłaniu CV. Możliwość negocjacji bezpośrednich zaproponowanej stawki na podstawie doświadczenia i posiadanych uprawnień.
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Stabilne warunki zatrudnienia.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.