Schowek

Produkcja Niemcy
  • Miejsce pracy: Augsburg
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018
  • Oferta ważna do: 11.05.2024

Opis firmy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy za granicą

Opis stanowiska

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 10 euro.
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Produkcja Niemcy"

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na produkcji mile widziane, ale nie konieczne.
Konieczna  znajomość języka niemieckiego.
własne auto mile widziane
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy.
Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice Augsburga, Ingolstadt, Kempten, Bawaria Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 162 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.