Schowek

Kierowca ciężarówki CE Niemcy
  • Miejsce pracy: Bielefeld
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018
  • Oferta ważna do: 11.05.2024

Opis firmy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy za granicą

Opis stanowiska

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną, tkw.: Kontenery BDF, Wechselbrücke.
Praca polega na transporcie przesyłek pocztowych. Są to stałe trasy na terenie Niemiec.
Samodzielna wymiana przyczepy kontenera.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Kierowca Niemcy"

Wymagania

Wymagania:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu Kontener BDF, Wechselbrücke.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, znajomość słownictwa fachowego w zawodzie kierowcy, jak liczebniki, listy przewozowe.
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Zarobki miesięczne netto: od 2100 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.