Schowek

Magazynier komisioner Niemcy
  • Miejsce pracy: Monachium
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018
  • Oferta ważna do: 11.05.2024

Opis firmy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy za granicą

Opis stanowiska

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje min. Bawaria Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
.Praca jest na stałe, na pełny etat w systemie 2-zmianowym, ok. 165 do 185 godz. miesięcznie.

Główne obowiązki:

Przyjmowanie zamówień w języku niemieckim
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking).
Obsługa skanera ręcznego.
Obsługa elektrycznego wózka paletowego.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Magazynier Niemcy"

Wymagania

Wymagania:

Moga kandydować: mężczyźni, kobiety i pary w dobrej kondycji fizycznej.
Konieczne jest doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego).
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto od 10 euro (w zależności od kwalifikacji).
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1350 euro + nadgodziny.
+ 200 euro netto PREMIA POWITALNA.
Bezpłatny transport pracowników do miejsca pracy z kwatery i z powrotem.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.